„Miraż” i „Gorączka”. „Gorączka” i „Miraż”.

Miraz-Goraczka.jpg
KLIKNIJ TU, ŻEBY OBEJRZEĆ INNE NASZE OKŁADKI

Ha! Dzień to dla nas szczególny. Arcyniespodziewanym zbiegiem okoliczności nie jedna, ale dwie książki z naszymi okładkami trafiły dziś do księgarń.
Mieliśmy jak zwykle szczęście już dawno je przeczytać i teraz przeogromnie wszystkim polecamy. Choć na pierwszy rzut oka obie są o podróżach, naprawdę dużym błędem byłoby ich wrzucenie li tylko do działu „podróże”. Bowiem „Miraż” to zbiór wybornych reportaży pióra Andrzeja Mellera powstałych w ciągu jego trwającej trzy lata tułaczki po niepokojach Azji – od Gruzji aż po Wietnam, „Gorączka” zaś, napisana przez Tomka Michniewicza, to pełna wartkiej akcji, zaskakująca opowieść o mrokach ludzkiej natury (choć oficjalna wersja mówi, że o skarbach).
Jest jeszcze jedna okazja, która nas uśmiecha. Jest nią Tomkowy debiut – tak, tak, to Tomek właśnie jest autorem rysunku na okładce „Mirażu”. Szczęśliwie nam tym bardziej.
I ostatnia rzecz – prezent. Pewien hinduski astrolog nagadał Andrzejowi, że jeśli w trzydziestą piątą wiosnę wkroczy samotnie, to szansa ożenku uleci. Aby nie uleciała Tomek mu znalazł dziewczynę. Zaplątana w liany siedzi i wyczekuje na odnalezienie.
Jane-for-Andrju.jpg
No i co, kto pierwszy znajdzie ją na okładce? 🙂

A książki, raz jeszcze powtórzę, szczerze polecamy!

Post oraz obie okładki powstały na zajebistym notebooku Acer Aspire TimelineX

5 myśli do „„Miraż” i „Gorączka”. „Gorączka” i „Miraż”.”

Dodaj komentarz