Promocja dobrych wiadomości

ranking-press.jpg
KLIKNIJ TU, ŻEBY OBEJRZEĆ ZDJĘCIA 

Z opóźnieniem tygodniowym i miesięcznym czas dać upust naszej próżności i pochwalić się dookoła podróżniczymi dokonaniami tamtarama.
Po pierwsze bardzo miło nam, że znaleźliśmy się w rankingu dziesięciu najlepszych polskich blogów podróżniczych według miesięcznika Press. Jako najbrzydszy znany nam blog o podróżach jesteśmy z tego powodu podwójnie zaszczyceni. Dziękujemy szanownemu jury i gratulujemy innym blogerom!
Po drugie, naprawdę ze sporym opóźnieniem, czas pochwalić się, że plątanie się po świecie nie przeszkadza nam w pracowaniu i tak oto jesienią powstały dwie okładki z naszym udziałem.
montaze-ksiazki.jpg
Pierwsza to okładka książki „Wrony w Ameryce” Marcina Wrony dla wydawnictwa De Facto, do której zrobiliśmy ilustrację oraz projekt całości jeszcze w dalekiej Kambodży. Z tego co wiemy książka okupuje szczyty różnych list bestsellerów w kraju i za oceanem, z czego jesteśmy bardzo dumni.

digipack-ja-inkwizytor.jpg
Druga to okładka do audio książki „Ja Inkwizytor” Jacka Piekary dla wydawnictwa Biblioteka Akustyczna, do której ilustracja powstała na pewnym balkonie w Stambule.
Cóż okazuje się, że spełnia się coraz częściej nasze marzenie. Łączenia pracy projektowej z pasją, a może pasji z podróżowaniem, a może dwóch pasji na raz.
Albo… po prostu udaje nam się żyć tak jak chcemy i robić to dobrze 🙂

Post powstał na arcyklawym notebooku Acer Aspire TimelineX

 

7 myśli do „Promocja dobrych wiadomości”

  1. ale obie okładki naprawdę są prześwietne.

    jeśli kiedyś przyjdzie nam pisać książkę, to zaczniemy od kontaktu z Wami.
    Mając taką okładkę łatwiej o dyscyplinę, by projekt dowieźć do końca 🙂

    Pozdr z zimowej Polski! Mam nadzieję że u Was cieplej i nie marzniecie 🙂

    M.

Dodaj komentarz